Cína - Jelínek František (Praha 1882- 1961 Praha)
Motiv z Dalmácie, signováno a datováno vpravo dole Cína Jelínek 30, olej/karton, 25 x 34,5 cm, sklo, rám (Šm)
26.05.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 7.000,-
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 7.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |